Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Ankety

Jaké bude naše umístění po základní části v sezoně 2023/24?

čtvrtfinále (1-6.místo)
osmfinále (7-10.místo)
boj o udržení (11-14.místo)Výsledky
Ankety

26 hlasů
Bez komentáře

Návątěvnost

Právě je 64 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Členské příspěvky | Akce a soutěže | Výroční zprávy

Členské příspěvky

Členské příspěvky se platí vždy na jednu sezónu. Od sezóny 2016/2017 jsou dva typy členských příspěvků: pro deti do 15 let 200 Kč a pro dospělé 400 Kč. Členský příspěvek lze zaplatit na účet č. 2500416810/2010 (FIO banka) těmito způsoby:
  • vkladem hotovosti na účet na pobočce banky
  • složenkou typu A prostřednictvím České pošty
  • bezhotovostním převodem z jiného bankovního účtu
Aby bylo možné platbu rozpoznat, je nutné při platbě uvést jako variabilní symbol členské číslo ve fanklubu, které zůstává členům z předchozích sezón. Pro snadnější spárování platby doporučujeme rovněž uvést jméno a příjmení do poznámky pro příjemce. Pokud platíte příspěvek na jinou jako probíhající sezonu, do poznámky pro příjemce uveďte taky danou sezonu.
Uschovejte si pokladní doklad (ústřižek od složenky, výpis z účtu) aby v případě vzniku nesrovnalostí bylo možné platbu rozpoznat.

Pozn.: Při přihlašování do fanklubu, kdy členské číslo ještě není přiděleno, se jako variabilní symbol uvede datum narození ve formátu DDMMRRRR (den dvoumístně, měsíc dvoumístně, rok čtyřmístně; např. datu narození 1.1.1980 odpovídá variabilní symbol 01011980).

Členský příspěvek lze uhradit také při některém z domácích zápasů osobně u bubeníků, tak i při koupi permanentní vstupenky u slečny Mickové.

Akce a soutěže


Výroční zprávy