Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Ankety

Jaké bude naše umístění po základní části v sezoně 2023/24?

čtvrtfinále (1-6.místo)
osmfinále (7-10.místo)
boj o udržení (11-14.místo)Výsledky
Ankety

51 hlasů
Bez komentáře

Vyhledávání


Návątěvnost

Právě je 24 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Dresy pro členy fanklubu

Fanklub HC Slavia nabízí svým členům, stejně jako v minulé sezóně, možnost zhotovení speciálního fanklubáckého dresu s vlastním číslem a jménem za cenu 650Kč - ukázka zde . Tento dres si mohou zakoupit i nečlenové fanklubu a to za cenu 900Kč.

Dres si můžete objednat prostřednictvím e-mailové adresy fanklub@sesivani.com nebo při domácím zápase v sektoru fanklubu u bubeníků. Aby byla objednávka zhotovena, je třeba uvést:
  • Jméno a příjmení
  • Členské číslo ve fanklubu
  • Adresu
  • Telefon
  • Požadované číslo na dres
  • Požadované/á jméno/přezdívka na dres
  • Velikost dresu (XS-S-M-L-XL)
Fanklubácké dresy si bude v této sezóně distribuovat sám Fanklub, tzn. vyrobené dresy budou k dispozici o 1. a 2. přestávce u bubeníků dole v sektoru.

Pro vyplnění údajů můžete využít objednávkový formulář a přiložit ho k e-mailu s objednávkou. Dále je třeba uhradit částku 600Kč na účet fanklubu 2500416810/2010 (FIO banka), jako variabilní symbol uvést členské číslo a případně uvést jméno a příjmení i v poznámce pro příjemce. (Objednávku učiněnou při domácím zápase lze zaplatit hotově.)

Pokud nebude správně uveden variabilní symbol, nelze platbu přiřadit k objednávce a tudíž ji ani vyhotovit!
Zhotoveny mohou být pouze zaplacené objednávky.

Do výroby bude zadána vždy várka obsahující více objednávek. Vzhledem k tomuto faktu vám bohužel od připsání platby na účet nemůžeme garantovat pevnou dodací lhůtu. Jakmile bude dres vyroben a připraven k převzetí, bude objednatel vyrozuměn na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce, případně formou SMS na telefonní číslo uvedené v objednávce.