Poprvé proti Motoru!
Datum: 17.09.2015
Téma: Reportáže z výjezdů


I ze třetího venkovního zápasu přinášíme krátký report.Od pondělka uteklo jen málo a opět se vydáváme na cestu s naším klubem, tentokrát do jihočeské metropole - Českých Budějovic, kde se představíme na ledě Motoru. Už delší dobu bylo jisté, že se opět nevypraví ani mikrobus, a tak se na cestu vydáváme po vlastní ose.

 

Ani rozkopané silnice a pár dopravních nehod nás nezastaví a tak těsně před začátkem zápasu vstupujeme na motorácké území. V „kotli“ se nás schází cca 15, takže stejný počet jako v Prostějově. Co se fandění týče, nemělo moc smysl se snažit fandit, jen občas nějaký jednoduchý chorál v pauzách mezi chorály domácích fans. Pozitivní je to, že jsme všichni stáli u sebe, a tak když už se něco zafandilo, bylo to aspoň slyšet, jelikož řvali všichni.

 

Co si budeme povídat, na ledě i na tribunách dominoval Motor a zápas skončil 4:1 pro domácí. Ovšem byl tu jeden nepřítel, který Motoru odolával víc než my. Byla to mlha nad ledovou plochou.  Kolikrát jsme si až říkali, jestli na tom ledě vůbec někdo je. Někteří z nás začali zpívat melodii z Rákosníčka, chvílemi jsme vyhlíželi v mlze i Krakonoše. :)

 

Ještě k  fandění. Během 3. třetiny motoráci spustili chorál: CO VÁS TAK MÁLO! Zrovna zápasy s Motorem a dalšími adepty na postup do Extraligy bychom měli odjezdit v co největších počtech a je vážně škoda, když si z pár lidí, co se tam táhnou, dělají domácí akorát prdel! Bohužel je to špatná vizitka pro celý fanklub a potažmo Slavii. Musíme udělat maximum pro to, aby k tomuto nedocházelo. Myslím si, že všichni chceme, aby se Slavia vrátila co nejdříve do ELH a tak pro to musíme udělat vše. A jedno z toho je právě hráče podporovat na venkovních zápasech. Po zápasech s nimi mluvíme, moc si váží naší podpory a sami by byli moc rádi, kdyby za nimi jezdilo více fanoušků.

 

Klady výjezdu:

  • stáli jsme u sebe a všichni fandili.

 

Zápory výjezdu:

 

  • málo lidí (15);
  • zesměšňování od fanoušků soupeře;
  • předvedená hra.

 

 

 

28. 9. 2015 VŠICHNI DO JIHLAVY!!! JE TO STÁTNÍ SVÁTEK, TAKŽE AŤ NÁS TAM JE PLNÝ SEKTOR!!!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=801