Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 74 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Vyjádření vedení fanklubu k dění ve Slavii
11.10.2016 | fanklub | 3724x zobrazeno | Skóre: 4.38

Zdravíme všechny sešívané příznivce.

Bohužel došlo na nejhorší a Slavia se potácí ve finanční krizi. Klub s více jak 110 letou historií se řítí ke dnu a pro každého z nás je to jistě veliká rána. Dny, kdy jsme bojovali o mistrovské tituly, jsou kdesi v dáli a v nejbližší době se podobné roky jen těžko vrátí. Rozhodli jsme se reagovat na dění okolo naší milované Slavie.

Jsme toho názoru, že za současnou situací stojí hlavně neschopnost členů vedení klubu HC Slavia Praha a.s. dojít ke kompromisu a zajistit to nejlepší pro klub. Toto trvá již 2 roky, kdy vše začalo sestupem a loni se nepovedlo postoupit zpět mezi elitu. Je neuvěřitelné a smutné, jak lehce se dá zlikvidovat klub s takovou historií a úspěchy, jakým Slavia bez pochyb je. Bohužel není už ohrožena jen slibně rozjetá sezóna, ale především existence celého klubu.
Pevně věříme, že drtivá většina fanoušků s námi bude souhlasit, když řekneme, že stojíme za kabinou a rozhodnutím hráčů bojovat o jejich setrvání u nás, stejně tak stojíme za realizačním týmem. Slibně rozjetá sezóna díky prohlášení pana Pittera a zavedení tzv. „redukční diety“ přichází v niveč, jako například zavedení nového ticketingového systému, nového fanshopu nebo spolupráce s obchodními centry v Hostivaři a Vršovicích. Jsme též toho názoru, že současné prohlášení a kroky vedení klubu nejsou fér vůči fanouškům, kteří si zakoupili permanentní vstupenku na právě probíhající sezónu. Bohužel dění v klubu odnesl pan Luděk Bukač, kterému tímto děkujeme za odvedenou práci pro klub. Dle našeho názoru měl klub předvídat situaci, která může nastat a snažit se zamezit tomu, aby celá situace došla do stádia, ve kterém je nyní.
Tímto apelujeme na vedení klubu, zejména na pana Pittera, aby nechal své rozpory s panem Benýškem stranou a zachoval se, jak sám několikrát o sobě řekl, jako „slávista a srdcař“ a udělal vše pro lepší zítřky hokejové Slavie. Pokud je některému z uvedených pánů přednější vlastní ego před klubem s tak bohatou historií, pak přehodnoťte své budoucí působení ve Slavii. Sportovní klub není hračka, která když se nám rozbije, tak se vyhodí.
Závěrem bychom chtěli ještě jednou poděkovat našim juniorům za zápas v Prostějově, kde ze sebe vydali maximum a moc si jich za to vážíme. Jak pro fanoušky na stadionu tak pro samotné hráče to byl velmi emotivní zápas a hráči se ho zhostili se ctí. Díky patří i prostějovským fans za naši podporu, moc si toho vážíme.

 

Vedení fanklubu HC Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.38
Počet hlasů: 13


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný