Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 92 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Nejdůležitější část sezóny právě nastává, všichni do EDENU!!!
22.02.2016 | admin | 2839x zobrazeno | Skóre: 3.28

Je to tady! Začíná play-off 1. ligy. Ligy, do které Slavia potupně sestoupila a ze které vede jen jedna cesta - postup do baráže a v ní umístění do druhého místa.
Hráči musí makat na 150 %, my fanoušci na tom nesmíme být jinak! Základní část byla z naší strany katastrofa, v play-off to musí být jiné!  Musíme udělat z domácího Edenu nedobytnou tvrz, soupeř musí prohrávat už na okraji Prahy! Musíme hráče fanděním vyhecovat k nejlepšímu výkonu, který můžou podat!


Křest ohněm bude hned první soupeř. Prostějov, fanouškovsky jeden z nejkvalitnějších táborů v 1. lize, vyhlašuje do Prahy invazi. MY jsme ale v EDENU doma! Nesmíme se nechat zahanbit, nesmíme dovolit udělat Prostějovu domácí prostředí. Každý kdo chce pomoci Slavii dotáhnout do extraligy, kam patří, nesmí v EDENU chybět! Každý slávista, ať fanoušek fotbalu, vodního póla nebo kuliček, musí Slavii podpořit!. 29. 2. a 1. 3. vše začíná. Přijďte do kotle a všichni fanděme jako jeden! EDEN je náš domov, uhajme ho, nedovolme nikomu, aby se v něm cítil jako doma! Kupujte vstupenky už v předprodeji od 22. 2., nenechávejte nákup až na den zápasu. Čím méně lístků půjde do volného prodeje, tím méně jich skoupí Prostějov! Sledujte web a FB fanklubu, kde se již brzy objeví informace k výjezdům do Prostějova. Zápasy vychází na pátek a sobotu, pojeďme i na venkovní hřiště v co největším počtu! Šiřte všechny informace a články mezi další slávisty, berte kamarády na zápas, musí nás být co nejvíc! Nenecháme v tom hráče samotné!

MY JSME SLAVIA!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.28
Počet hlasů: 7


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný