Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 114 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Slavia vs. Slavia
25.09.2015 | admin | 2238x zobrazeno | Skóre: 2.8
k zápasu z 23.09.2015: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha 1:7

Tradiční report z netradičního zápasu - derby dvou Slavií.


Středa 23. 9. 2015 a další výjezd, tentokrát směr Třebíč. Opět (jak už bývá ve všední den tradicí) nebyl vypraven autobus ani mikrobus, takže nás čekala cesta po vlastní ose. Ke stadionu jsme přijeli ve slušném čase navzdory tomu, jakými Kotěhůlkami jsme projížděli, a tak byl čas si před zápasem dopřát místní klobásky. Stadion v Třebíči je sice malý, zato ale celkem útulný. Překvapilo nás, že zde měli kostku. Připevnili jsme buben a šlo se na věc!

 

V kotli se nás sešlo cca 20, takže na všední den celkem slušné číslo. Odrazilo se to i na fandění, protože od začátku se i přes nemoc některých z nás fandilo velice slušně. Stáli jsme u sebe, což bylo super. Ze začátku jsme se báli, abychom svým fanděním nějak nepomáhali soupeři, domácí fanoušci očividně taky, protože chorál, který obsahoval název Slavia, fandili relativně potichu. Jeli jsme převážně jednoduché chorály, občas jsme dali nějaký ten těžší (i na smrt Spartě v derby Slavií došlo :D ). Určitě tomu všemu dopomohl i fakt, že kluci hráli od první minuty naplno, což vedlo k dvoubrankovému vedení po 1. třetině.

 

O přestávce před 3. třetinou jsme kuli pikle, že bychom pět minut před koncem dali Celá hala fandí s námi a pak bychom začali Slavie do toho!!! Už to vypadalo, že nám tento kousek vyjde, jenže naši hokejisté vstřelili během chvilky 2 branky a stav zápasu byl v tu chvíli 0:7 v náš prospěch. Nakonec jsme si řekli, že to radši nedáme, protože přeci jen nějaká úcta k soupeři by měla být. Jak se zápas blížil ke konci, fanoušci domácích vytáhli vlajku podsvícenou pyrem, což vedlo k tomu, že posledních 5 minut zápasu jsme mohli jen hádat, co se na ledě vůbec děje. V poslední minutě Třebíč vstřelila alespoň jednu branku, tím pádem Saša přišel o 2. nulu v sezóně. Závěrem bych ještě rád vyzdvihl domácí fanoušky, kteří i za hrozivého stavu pořád fandili a podporovali svoje hráče.

 

Po zápase jsme se šli rozloučit s hráči, poděkovali jim za skvělou hru a alou domů.

 

Klady výjezdu:

 

  • výhra 7:1;
  • fandění: stáli jsme u sebe a všichni fandili;
  • fako vždycky dobrá nálada;
  • příjemné prostředí.

 

Zápory výjezdu:

  • obdržený gól v poslední minutě.

 

V pondělí hurá od Jihlavy! Ještě je dost míst v autobuse, tak neváhejte a hlaste se, stejně jako na celodenní výjezd do Litoměřic! ZA SLAVIÍ!!!

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 2.8
Počet hlasů: 5


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný