Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 113 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Poprvé proti Motoru!
17.09.2015 | admin | 2105x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 16.09.2015: ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha 4:1

I ze třetího venkovního zápasu přinášíme krátký report.


Od pondělka uteklo jen málo a opět se vydáváme na cestu s naším klubem, tentokrát do jihočeské metropole - Českých Budějovic, kde se představíme na ledě Motoru. Už delší dobu bylo jisté, že se opět nevypraví ani mikrobus, a tak se na cestu vydáváme po vlastní ose.

 

Ani rozkopané silnice a pár dopravních nehod nás nezastaví a tak těsně před začátkem zápasu vstupujeme na motorácké území. V „kotli“ se nás schází cca 15, takže stejný počet jako v Prostějově. Co se fandění týče, nemělo moc smysl se snažit fandit, jen občas nějaký jednoduchý chorál v pauzách mezi chorály domácích fans. Pozitivní je to, že jsme všichni stáli u sebe, a tak když už se něco zafandilo, bylo to aspoň slyšet, jelikož řvali všichni.

 

Co si budeme povídat, na ledě i na tribunách dominoval Motor a zápas skončil 4:1 pro domácí. Ovšem byl tu jeden nepřítel, který Motoru odolával víc než my. Byla to mlha nad ledovou plochou.  Kolikrát jsme si až říkali, jestli na tom ledě vůbec někdo je. Někteří z nás začali zpívat melodii z Rákosníčka, chvílemi jsme vyhlíželi v mlze i Krakonoše. :)

 

Ještě k  fandění. Během 3. třetiny motoráci spustili chorál: CO VÁS TAK MÁLO! Zrovna zápasy s Motorem a dalšími adepty na postup do Extraligy bychom měli odjezdit v co největších počtech a je vážně škoda, když si z pár lidí, co se tam táhnou, dělají domácí akorát prdel! Bohužel je to špatná vizitka pro celý fanklub a potažmo Slavii. Musíme udělat maximum pro to, aby k tomuto nedocházelo. Myslím si, že všichni chceme, aby se Slavia vrátila co nejdříve do ELH a tak pro to musíme udělat vše. A jedno z toho je právě hráče podporovat na venkovních zápasech. Po zápasech s nimi mluvíme, moc si váží naší podpory a sami by byli moc rádi, kdyby za nimi jezdilo více fanoušků.

 

Klady výjezdu:

  • stáli jsme u sebe a všichni fandili.

 

Zápory výjezdu:

 

  • málo lidí (15);
  • zesměšňování od fanoušků soupeře;
  • předvedená hra.

 

 

 

28. 9. 2015 VŠICHNI DO JIHLAVY!!! JE TO STÁTNÍ SVÁTEK, TAKŽE AŤ NÁS TAM JE PLNÝ SEKTOR!!!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný