Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 103 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Po dvou letech znovu na Kladno
10.09.2015 | admin | 1950x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 09.09.2015: Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:2n

Po dvou letech čekal Slavii opět zápas na ledě Kladna, tentokrát ale o úroveň níž. Jaký byl první výjezd nové sezóny si můžete přečíst v článku. 


     První ligový výjezd odehrála Slavia v blízkém Kladně. Zápas se soupeřem, se kterým jsme se ještě nedávno potkávali v Extralize, a jedna z nejbližších destinací slibovaly slušnou účast. Bohužel i přes vypsání výjezdu dlouho dopředu a příznivý čas začátku utkání byl o výjezd, alespoň co se přihlášek týče, téměř nulový zájem, a tak byl autobusový výjezd zrušen.

 

     Při příchodu k hale a nalezení pokladen, které jsou kousek od haly, to ale vypadá na slušnou účast sešívaných. Několik slávistů u pokladen, brouzdajících kolem stadionu nebo ochutnávající místní výborné klobásy dává tušit, že návštěva by mohla předčit očekávání. 

 

     Sektor pro hosty se přesunul za branku a nutno podotknout, že je to jen dobře! K dispozici jsou tu dva sektory, které se postupem času oba slušně plní. O hokeji se nemá cenu rozepisovat, zápas vyhráli domácí 3:2 po samostatných nájezdech, branky sešívaných dali Jurík a Čermák. Fandění začíná pár minut před utkáním, v tu chvíli to vypadá, že hrajeme doma. Gól hned v páté minutě support ještě pozvedne. Zkoušíme nový chorál, který tak nějak jde. První třetina byla z našeho pohledu parádní, chorál střídal chorál, kotel vypadal živě, takhle to má být!

 

     Druhá třetina se tolik nevyvedla, Slavia inkasuje dva rychlé góly a místo vedení rázem prohráváme. Na fandění se to odráží a to jde rapidně dolů. Zlepší to až vyrovnání 5 minut před koncem třetiny a zbytek třetiny je opět na úrovni té první.

 

     Třetí třetina utekla rychle, zkoušel se znovu nový chorál, který už zněl celkem slušně! Díky všem za to! Nakonec přijde prodloužení, nájezdy a naše prohra.

 

     Na hráčích byla vidět snaha, je fakt, že ve druhé třetině úplně vypadli, ale dojem ze hry je lepší než minulou sezonu! Tým si na sebe zvyká, hra půjde určitě nahoru!

 

     Během zápasů proběhne pár nadávek od domácích, na to odpovídáme po svém.

 

Klady výjezdu:

 

  • počet slávistů (zhruba 80 v kotli, dalších cca 20 různě po hale);
  • nový chorál, který ve třetí části slušně zněl;
  • optický dojem kotle – konečně samostatné zvedání rukou a tleskání s rukama nad hlavou.

 

Zápory výjezdu:

  • stále neschopnost stát všichni u sebe;
  • nevypravení autobusu fanklubu. Zájemci o autobus by se nakonec asi našli, bohužel spousta lidí nechává přihlášení na poslední chvíli nebo se nepřihlásí s tím, že je na výjezdu málo lidí a radši si zařídí odvoz jinak. Jestli chcete na výjezd jet, nečekejte na nic, hlaste se co nejdříve!

 

V sobotu se všichni sejdeme v Edenu! Hlaste se na další výjezdy!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný