Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 99 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Informace pro fanoušky k Tatranskému poháru
08.08.2015 | fanklub | 1540x zobrazeno

Stejně jako v loňském roce i letos vyrazí Slavia v rámci přípravy do zahraničí na hokejový turnaj. Tentokrát zavítá mezi 20. 8. 2015 a 22. 8. 2015 do slovenského Popradu, kde se bude konat druhý nejstarší hokejový turnaj v Evropě, 68.ročník Tatranského poháru.


Prvním soupeřem Slavie bude ve čtvrtek 20. 8. 2015 od 15.hodiny běloruský Junosť Minsk. V pátek 21. 8. 2015 od 18.hodiny změříme síly s domácím Popradem a v sobotu od 15.hodiny zakončíme turnajové působení proti rakouskému Graz 99ers. Další účastníci turnaje, Slovan Bratislava a slovenská „20“ svou účast odřekli, takže bude turnaj odehrán pouze se čtyřmi účastníky.

 

Slavia vyhrála v roce 1929 hned první ročník Tatranského poháru a uspěla i v ročníku 1933/34. Udělejme si výlet pod Tatry a podpořme náš nově budovaný tým v navazování na úspěchy předchozích generací.

Vstupné na přípravné zápasy Popradu činí 2 eura. Vstupné na zápasy Slavie uhradí fanouškům klub jako poděkování za podporu. Z tohoto důvodu žádáme všechny, kteří se chystají do Popradu, aby svoji účast nahlásili standardně na e-mailu vyjezdy@sesivani.com. Vstupenky budou k  vyzvednutí u Petra Špírka přímo před stadionem v Popradu. 

Výjezd do Popradu fanklubem organizován nebude, dopravu  nechť si každý zajistí po vlastní ose, ubytování si rovněž každý zařizuje sám. V Popradu je poměrně velké množství penzionů s přijatelnými cenami, v případě zájmu o pomoc ohledně ubytování se můžete obrátit na fanklub.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný