Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 82 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Sektor 106 a půl se představuje
27.05.2013 | admin | 3245x zobrazeno | Skóre: 4.66

Je pro vás výkon kotle minimálně stejně důležitý jako výkon hráčů na ledové ploše? Nebaví vás poslouchat řeči o chybějící atmosféře na Slavii? Nás také ne! Pojďme s tím společně něco udělat!


Nově založená skupina SEKTOR 106½ sdružuje aktivní fanoušky Slavie bez rozdílu pohlaví, věku či členství ve fanklubu. Jedinou podmínkou je ochota nechat na každém zápase hlasivky. Výhody neslibujeme žádné, kromě té, že při podpoře Slavie už neuslyšíte sami sebe!

Nestačí být ve fanklubu? Proč samostatná skupina?
Určitě stačí. Všichni ale víme, že rovnice „člen FK = aktivní fanoušek“ zdaleka neplatí. Ano, každý člen FK je důležitý, z členských příspěvků jsou financovány výjezdy, materiál na choreo apod. Jenže jen členství ve FK k vytvoření dobré atmosféry nestačí. Fandění na výjezdech je nesrovnatelné s tím na domácích zápasech. Proč? Protože se na výjezdech lidi fanděním baví! V domácím kotli jsou přitom ti samí fanoušci otrávení z nefandících lidí okolo nich, nebaví se a atmosféra vypadá tak, jak ji známe z velké části domácích zápasů základní části... 
Výzvy megafonistů k nějakým přesunům fanoušků v kotli se setkávají téměř s nulovou odezvou. Smyslem SEKTORU 106½ je tak spojit všechny aktivní fanoušky, které současný stav nebaví. Spojit je na jednom místě, pod společným jménem a se společným cílem. Společně se fanděním bavit a tím dát dalším fanouškům důvod k tomu opustit svá místa a připojit se k nám.

Proč SEKTOR 106½?
Od příští sezóny budou bubny posunuty výš v sektorech fanklubu, na kraje uličky v 10. řadě. A právě nad bubny, přímo mezi sektory 106 a 107, by měl být prostor pro SEKTOR 106½. Od 10. řady výš v uličce a v sedadlech nejblíže k ní. V závislosti na počtu, ve kterém se sejdeme, netrvat za každou cenu na svých konkrétních místech a snažit se, aby byl SEKTOR 106½ vždy stejně početný na obou stranách. Ať nás v něm bude 10, 20 nebo 100!

Pro koho je SEKTOR 106½ určen?
Rozhodující není věk, pohlaví, členství nebo nečlenství ve fanklubu, SEKTOR 106½ je pro každého:
- kdo je odhodlaný nechat na zápase srdce i hlasivky,
- kdo se chce fanděním bavit,
- pro koho není nejdůležitější věcí na hokeji stát na SVÉM místě,
- pro koho je důležitý nejen výsledek zápasu, ale i to, jak je kotel slyšet a jak vypadá.

Co máme v plánu?
V SEKTORU 106½ by neměly chybět vlajky, a to včetně několika nových velkých. Chceme přijít s novými chorály – nápady jsou, ale současný kotel má problém zpívat ty staré... Časem by mohla vzniknout vlajka skupiny k zavěšení na zábradlí, šály, trika... to vše ale jen tehdy, nezůstane-li celý SEKTOR 106½ jen na papíře. Je to jen na vás!

Co pro to můžu udělat?
V první řadě dát vědět, že o SEKTOR 106½ mám zájem – a to přihlášením do FB skupiny SEKTOR 106½  nebo napsáním na e-mail „106apul@gmail.com“. Ať víme, kolik nás je a kolik míst v kotli budeme potřebovat. Budeme se snažit dohodnout se s lidmi, kteří mají na tyto místa permice a nemají o takto aktivní fandění zájem, aby se přesunuli na jiná místa.

V druhé řadě si koupit permici do prostoru co nejvíce k uličce mezi sektory 106 a 107 od 11. řady výš. Permice budou v prodeji od tohoto pátku 24.5. a u permic platí víc než kdy jindy - kdo dřív přijde...  Snažte se přitom brát místa co nejblíže ke středu uličky na úrovni 10. řady.Předejdeme tím problémům s diváky, kteří přijdou jednou za sezónu, koupí si nejlevnější lístek a pak trvají na svém místě.

Na závěr
SEKTOR 106½ nemá ambicí být skupinou se stovkami členů. Facebooková stránka Slavie má přes 19000 členů – na stadionu nás bývá okolo 3000. Facebook fanklubu má přes 800 členů – v kotli nás je kolikrát okolo 200. Pokud je pro vás problém přesunout se na jiné místo, než jste zvyklí, pokud nemáte zájem celý zápas fandit, pokud vám vadí skákající fanoušci okolo vás nebo vlajky ve výhledu, nepřidávejte se do SEKTORU 106½. Ať je nás třeba 20, ale na zápase ať je těch 20 lidí pohromadě a fandí.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.66
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný