Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 82 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Informace k prodeji permanentních vstupenek pro členy FK
23.05.2013 | fanklub | 2619x zobrazeno | Skóre: 5

Přinášíme informace pro členy fanklubu, kteří si chtějí zakoupit permanentní vstupenku na sezónu 2013/2014 do sektorů 106 - 107. 


 

Cena:

Cena permanentní vstupenky bude lehce vyšší než v minulé sezóně - 1407 Kč, ovšem v případě, že si permanentní vstupenky zakoupíte do 19.7.2013, získáte ještě 15% slevu, tzn. cena 1196 Kč. Do 19.7.2013 je též možnost získat permanentní vstupenku v podobě nové plastové kartičky, nikoliv jako balíček vstupenek. 

Po tomto datu již bude možné kupovat pouze permanentní vstupenky ve formě balíčků, tak jako tomu bylo v předchozích sezónách a navíc budete ochuzeni o 15% slevu. Doporučujeme tedy jednoznačně zakoupit permanentní vstupenku do 19.7.2013!

 

Členství ve FK:

Každý fanoušek, který bude mít zájem zakoupit zlevněnou permanentní vstupenku do sektorů 106 a 107 musí být členem FK. Musí mít tedy zaplacené členské příspěvky na sezónu 2013/2014. V případě, že není členem FK a nebo nemá zaplacené členství na následující sezónu, nemůže mu být zlevněná permanentní vstupenka do sektorů 106 a 107 poskytnuta!

 

Potvrzení o zaplacení:

Vzhledem k problémům, které nastaly v minulé sezóně s prodejem permanentních vstupenek do sektorů FK, jsme nuceni zpřísnit opatření pro vydávání voucherů, popř. samotných permanentních vstupenek. Každý fanoušek, který si půjde ke slečně Synkové zakoupit permanentní vstupenku, si musí s sebou vzít doklad o zaplacení - ať už paragon či výpis z vašeho internetového bankovnictví nebo tištěný výpis z účtu. Tentokrát již nebude permanentní vstupenky vydávána na "dobré slovo"!!!

Opravdu každý bez výjimky bude muset doložit svojí platbu. 

 

Platba členství:

Upřednostňujeme platbu na účet FK (2500416810/2010), případně hotově předsedovi FK Michaelu Tomešovi (Majk) nebo místopředsedovi FK Karlu Košťálovi (Karlos) na některém z přípravných utkání.

Třetí nouzová možnost platby je hotově u slečny Synkové přímo při koupi voucheru nebo permanentní vstupenky. Tuto možnost prosím využívejte pouze v krajním případě!

 

Tím, že zaplatíte členský příspěvek, nejste automaticky členem! K členskému příspěvku je třeba mít vyplněnou přihlášku do FK. Tu můžete stáhnout na stránkách fanklubu v sekci "Stát se členem". Členskou přihlášku bude též možno vyplnit u slečny Synkové a odevzdat ji. Ovšem, stejně jako v prvním případě, prosíme, abyste tuto možnost využívali v krajním případě.  
Členská přihláška se vyplňuje pouze při vstupu do našeho občanského sdružení, nikoliv před začátkem každé další sezóny.  

 

Černá listina

Na černé listině jsou ty fanoušci, kteří v minulé sezóně si zakoupili permanentní vstupenku do sektorů 106 nebo 107 a nezaplatili členský příspěvek 

do fanklubu. Dokud neuhradí příspěvek z minulé sezóny, nebudou mít možnost zakoupit permanentní vstupenku do sektorů 106 a 107 pro následující sezónu. 

 

Rádi bychom také upozornili na změnu pravidel, týkajících se sezení v prvních třech řadách obou sektorů fanklubu. Pro další sezónu budou všechny místa na stání, takže v případě, že budete v sektorech fanklubu sedět a nějaký z fanoušků si před vás stoupne, prosíme vás, abyste tento fakt respektovali. Sezení v prvních třech řadách bude samozřejmě dále tolerováno, nikoliv však garantováno. 

Více informací o cenách, benefitech pro permanentkáře a systému prodeje najdete na oficiálních stránkách klubu. 

Věříme, že nová opatření přijmete s pochopením a těšíme se na vás ve vyprodaných sektorech v následující sezóně!

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný