Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 54 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z domácích zapasů HC Slavia Praha - PSG Zlín
25.10.2010 | admin | 1662x zobrazeno
k zápasu z 24.10.2010: HC Slavia Praha - PSG Berani Zlín 0:2

Výsledky posledních zápasů, neoblíbený Zlín a bůhvíco ještě přilákalo do hlediště tentokrát dokonce méně než „tradiční“ tři tisíce. V kotli se schází okolo 200 lidí a hned ze začátku jsme příjemně překvapeni – kostka funguje (později zjišťujeme, že pouze na statickou kameru bez opakovaček)! Těžko říct, jestli je to tím, ale od prvního pokřiku je fandění úplně jinde než poslední domácí zápasy.


Kotel najednou dokáže i v malém počtu fandit mnohem lépe a prvních 10 minut se po delší době na hokeji bavíme. Bohužel právě po oněch 10 minutách dává Balaštík gól a naše nadšení zchladí. I tak se ale nevzdáváme a celá první třetina se dá brát asi jako nejpovedenější z letošních domácích zápasů. Hned po minutě druhé třetiny dostáváme bohužel další gól a utrpení na ledě se přenáší i do hlediště. Fandění postupně uvadá stejně jako naše šance v zápase. I přesto se snažíme zapojit podélné strany a občas se to i daří. Do třetí části chceme kluky podpořit co nejvíc a dotáhnout je aspoň ke snížení, místo toho ale sledujeme jen další zmar. S blížícím se koncem zápasu odpadá stále víc lidí a někteří odchází do Edenu na zápas SKS. Původní záměr dát po zápase najevo svůj nesouhlas s předváděnou hrou mírní očividná snaha hokejek něco s výsledkem udělat (alespoň ve třetí třetině), a tak proběhne děkovačka stejně jako při jiných domácích porážkách. Příští neděli nás čeká zápas, od kterého však čekáme úplně jiný výkon a hlavně vítězství! Jiný výkon určitě budeme chtít předvést i my v kotli, doražte proto všichni, kdo můžete. Vemte kamarády, známé a přemluvte ty, kdo ještě váhají - v současné mizérii budeme potřebovat každý hlas!

Resumé: Špatný výkon na ledě, i přes něj a opět slabou návštěvu slušný výkon v hledišti.
Diváků: 2942
Domácí: přibližně 200
Hosté: asi 80 v sektoru, slušně fandili celý zápas. Od půlky zápasu nepochopitelně (vzhledem k vývoji zápasu) skandují různé nadávky vůči Slavii i Praze(mindrák od Komeťáků?).
 
Plusy:
•    dokázali jsme, že i v malém počtu jde udělat atmosféra – z toho bychom měli vycházet v dalších zápasech!
Zápory:
•    křeč na ledě, neschopnost vstřelit gól
Co zlepšit?
V první řadě předváděnou hru – tu my ale neovlivníme. Ovlivnit ale můžeme zaplněnost haly, zlepšit určitě jde i spolupráce s podélnými stranami.

 

Fotogalerie zde.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z domácích zapasů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z domácích zapasů:
Večer mistrů Slavia zvládla

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný