Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 60 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Vlakem až na konec světa aneb „Hurá na Perníkov“
23.09.2008 | Teriii | 1531x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 12.09.2008: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 3:4n
Je takhle 12. září pátek a nás čeká další velká hokejová bitva, tentokráte ve městě perníku. Ze školy si to mažu za Maki a Jainie do Holešovic do hospůdky, dám si zbytek smažáku s hranolkama, kterými už Jainie pohrdla, a dva rumíčky na posilnění. Už už se chystáme k přesunu na hlavák, ale Maki zjistí, že nemá lístek na nedělní domácí utkání, a protože bude trávit víkend v Řevnicích a v neděli chce jet rovnou na zápas, pošle nás napřed a staví se ještě domů.
Na hlaváku už čeká skupinka našich, po chvíli dorazí Majk, zkásne nás a zapíše si účastníky výjezdu. S holkama si jdeme koupit nějaký jídlo a pití a chceme jít napřed na nástupiště blokovat kupéčka, bohužel nás cestou odchytne děsně neodbytný pán pracující pro jednoho nejmenovaného operátora a tlačí Jainie do hlavy, jak výhodnej tarif jí může nabídnout. Zahlásí náš vlak, takže spěcháme s Maki držet místa, chudák Jainie stále ve spárech onoho pána, který ji dokonce následuje k vlaku :D

To už se valí červenobílý chumel a začne boj o místa. Když se tak nějak rozmístíme, vlak se rozjede a s tím začíná ta pravá zábava. Vzhledem k tomu, že obsah lahve s rumem mizí velikou rychlostí, není se čemu divit :D Fáfa Drusse oslovuje „pane štábní“ , Masakr se tulí k Jainie, která se snaží o útěk, Maki se nechává drbat od všech v kupé na hlavě, rukách a nohách, no o zábavu není nouze :D Pak Dawe přivede starého pána, kterého nikde nepustili sednout a přesvědčuje ho, že my jsme hodný Slávisti, takže kde jinde by měl sedět než u nás :D Myslím, že tento pán s dvojitým bajpasem a s pětaosmdesátkou na krku na tuhle cestu vlakem nezapomene, chudák jel totiž taky do Pardubic. Dawe mě neustále označuje za nejslušnější osobu ve vlaku a pak mi navrhuje společnou návštěvu záchodu, odmítám, ve vlaku to moc drncá :D Samozřejmě se tím všichni baví doteď :D Blížíme se k Perníkovu, začíná se ozývat něco ve smyslu „Cejtím seno“ „Seno a vidle“, takové typické poznámky pro výjezd do Pardubic :D Vystoupíme a hrneme se před halu. Někteří naberou směr Čez aréna, někteří se rozmýšlí, zdali nevyužít služeb MHD, nakonec se rozhodneme pro procházku východočeským městem, prý venkovský vzduch nám neuškodí :D Po cestě máme pár zastávek, jelikož kluci jsou šílený učůránci a nakonec včas dojdeme k aréně, zakoupíme lístky a někteří si dávají ještě kouřovou.

Pak už jdeme do haly, zamíříme do správného sektoru s překrásným výhledem na sloup, no řeknu vám, že kdo to neviděl, nesmí promeškat příští příležitost :D V kotlíku se nás sejde zhruba 80, což je krásný a se začátkem zápasu zapojujeme svoje hlasivky, jak jen to jde. Během přestávek chodíme již typicky ven, kde potkáváme známé tváře z pardubického kotle, samozřejmě nejhlasitěji se k nám hlásí Olívek :D Zápas sice není pro diváka tak atraktivní, hraje se ne až tak nátlakový hokej, přesto je naše mise úspěšná a po nájezdech si do Prahy odvezeme 2 body, což nás potěší, jelikož si již tradičně vyslechneme ne zrovna sportovní pokřiky od fans soupeře. Po zápase jdeme čekat za halu na hráče, je na nich vidět, že jsou rádi, že zápas i se štěstím dotáhli do dvoubodového konce. Musíme se smát, když dcerka Jirky Vašíčka odmítá odejít bez malého Ády Svobody, a pak už je čas jít.

Cestou na nádraží rozebíráme zápas, přemýšlíme nad zápasem následujícím atp. Na nádru se moje cesty s ostatními rozdělí, zamávám jim do vlaku směr Praha a sama se vydám se dvěma fans Pardubic ( Olinka s kámošem) na vedlejší nástupiště, kam přijede vlak od Prahy, který nás doveze domů, do našeho velkého městyse jménem Ústí nad Orlicí. Z doslechu vím, že cesta našich do Prahy byla poklidná, zabrali si celý vagón, takže měli svůj prostor, a bez komplikací dojeli domů.

Klady výjezdu: Zatím nejvyšší účast fanoušků na výjezdu.
 
Zápory výjezdu: Pokřiky soupeřů a ztráta třetího bodu v závěru výjezdu ( ale i tak jsme rádi, že jsme vyhráli, to je jasný :D )

Maskot výjezdu: Starý pán, co s námi vydržel z Kolína až do Pardubic :
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný