Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 59 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Jak jsme jeli do Varů aneb „Předsedo, šlápni na to“
23.09.2008 | Teriii | 2373x zobrazeno | Skóre: 4.62
k zápasu z 21.09.2008: HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 2:3
Výjezd začal už v jirčanské garáži, kdy jsme zjistili, že kamsi zmizel zásobník s CD. Kájí vzal situaci do svých rukou, povzbudil se slovy „Běž Foreste“ a šel zásobník hledat. Mezitím jsme chtěly vyjet z garáže s otevřenými zadními dveřmi, Alenka duchaplně zakročila. Kájí se ze své mise vrátil neúspěšný, přesto jsme výjezd zahájili a vydali se směr Spořilov pro Taziho. Asi v půli cesty začal Ále zvonit mobil – Dawe potřebuje taxi do Varů, no místo máme volný, tak dostane pokyn počkat u Kovky. V rytmu Čajů pokyvujeme hlavama, nabíráme Taziho a řešíme otázku, na které benzině tankovat, abychom ušetřili na co nejvíc piv :D Nakonec se pro jednu benzinu rozhodneme, natankujeme, pobaví nás auto s nápisem DRINK SOS a jedeme dál. Když dorazíme ke Kovce, Dawe tam ještě není, ale než se posádka rozhodne, jestli na Kovku jít nebo nejít, Dawe se objeví, nalodí se, takže vzadu není k hnutí, vůbec nesedím uprostřed :D, a můžeme razit směr Vary.
Dawe se ujímá slova a baví nás všechny, přičemž mi neustále dělá návrhy, údajně romantika v přírodě se srnečkami a zajíci :D Ále a Kájímu cpe, jak mě doma zavírají v černý kobce, „jak ty děti v Kouřimi“ :D a nutí mě pracovat a sekat trávu apod :D Potom donutí Álu jet jinudy, než kolem Letný, prý pro jistotu.  To už jsme za Prahou, ale Dawe má pořád plno věcí na srdci. Strašně ho rozčílí obří hotel v poli, nechápe, jak na takovém místě může prosperovat, řešíme horu Říp, která je v dálce krásně vidět, štve ho, že tam není vidět praotec Čech, Kají reaguje, že je tam už strašně dlouho, pak Ále řekne, že má na hlavě bigbít a nutí ji předjíždět, když ho Ála upozorní, aby se připoutal, rozlítí se, že se nikdy nepoutá, jelikož se nechce zabít, že pokud to někam naperem, všichni připoutaný umřou, jen on bude jedinej přežitej, no prostě hukooot :D  Dawe pořád zkuhrá, že má hlad a žízeň, ale benzina nikde ( noo pár jsme jich přejeli, ale nevadí :D ), když začne poprchávat, nařkne Dawe Álu, že prská, ať si utře přední sklo, že pokud prší, zmizí to, načež nás rozseká, když stěrač dojede a prohlásí „Takže prskáš, předsedo“ :D Konečně se Dawe dočká, stavíme na benzině, kde si koupíme občerstvení a jedeme dál, Dawe má další téma k řešení, jelikož si koupil revitalizační Nestea a nemůže tomu uvěřit :D Jak máchá rukama, praští mě do hlavy a na moji výtku, že mi vyrazil mozek, mi odpoví, že žádnej stejně nemám, ať to na něj nezkouším ( fakt díky, hned se cejtim líp :D).

V přehrávači měníme CD, Gaia Mesiah nám má dělat hudební kulisu, ale Dawe má opět problém ( nečekaně ), chce Pepíčka Zímu nebo Káju Gotta, že prý ho učil zpívat a hlavně tancovat, prý si nedovedeme představit, kolikrát si spolu vyhodili kyčel :D Kájí nás upozorňuje na krásnou přírodu, prý mi Dawe celou dobu slibuje romantiku a ono nic, ale Dawe stráň nazve antikoncepční skálou, prý než se tam dobelhá, přejde ho chuť :D Taky dobře :D Dawe přemluví Álu předjet Němce, co se před námi táhne už jakou dobu, ale jaksi do kopce to nevyjde, nevadí, příště kdyžtak vystoupíme a počkáme nahoře :D Auto ztichne, Dawe usnul, asi ho revitalizační čaj příliš unavil :D Lehce prší, ale jsme už kousek od Varů a než se Dawe znovu vzpamatuje, parkujeme u Lidla vedle zimáku, jdeme si pro lístky a na klobásu :o)

Volám Jainie, která je členem posádky číslo 2, oznámí mi, že jsou v zatáčce, z čehož lehce usoudím, kdy dorazí za námi :D U vchodu na nás čekají Pospovci a bavíme se o všem možným. Asi 10 minut před začátkem zápasu jdeme do haly, kde už pár Slávistů je, ale moc je neznáme. Za chvíli už dorazí posádka 2 ve složení Maki, Jainie, Starej Maki a Druss. Přivezli mi buben, hupííí…bez paličky, sakra…Zápas začíná a my fandíme, je nás sice málo, ale snažíme se.

Hra se přelívá ze strany na stranu, v jednu chvíli se Vary radují z gólu, ale rozhodčí po poradě s videem gól neuzná, divíme se, ale o přestávce nám fanynka Varů potvrdí, že to posoudil správně, byla to tyč. Přestávku využiju k vyřešení situace s bubnem bez paličky ( flaškou to fakt nešlo) a poprosím Pištu, jestli nesežene zlomenou hokejku nebo tak něco. Po Jainie mi pošle kus hole. Ve druhé třetině padne gól do branky Mensatora a to z hole Petra Jelínka. Jinak se skóre nemění, i když jsou šance na obou stranách. Přestávku opět strávíme kecáním a blbinkama venku. Třetí třetina je na góly bohatší. I diváci jsou víc slyšet a nakonec jsme rádi, že to kluci zvládnou a po bitvě odvezeme z Varů všechny body. Děkovačka samozřejmě nemůže chybět, kluci jsou super, děkujou nám a my děkujeme jim :o)

Znovu se projeví inteligence některých lidí, po flaškách, co přiletí na led ze strany fans Varů, se pustíme do křížku i s jedinci venku, asi neunesli prohru, tak si vyslechneme argumenty typu „Kdyby vás netrénoval Růžička…“, „Kdyby rozhodčí nepískali proti nám…“ apod. No asi jsme je měli nechat být, ale na druhou stranu, proč si to nechat líbit, vyhrát mohli stejně jako my, že jejich hráči nemohli dát gól, za to my fakt nemůžeme. Pak už čekáme na naše borce, dočkáme se, s některýma pokecáme, některý jen pozdravíme, já si u Káci zamluvím hokejku, hupíííí a můžeme jet spokojeně domů. Ještě ale Jainie musí vyřešit problém s návštěvou toalety, na druhý pokus to to křoví holt odneslo :D A už se loučíme a jedeme domů.

Cesta uteče rychle, Dawe si dá další dávku revitalizačního čaje, oznámí nám, že s holkou je to lepší, což mu Kájí potvrdí :D ( vůbec to nebylo ze začátku komentář ke skupině 5OT :D) a navzdory dešti si to pelášíme na Prahu. Postupně usínáme, teda kromě Ály, díkybohu :D, Dawe mě obviní, že jsem mu přeležela ruku, prostě pohůdka :D Před Prahou začne prozvánět Jainie, Dawe jí volá a dozvíme se, že už dorazili dom a že je kráva :D Sorry Jainie, ale jsou to tvoje slova, fakt nikdo nemůžeme pochopit, jak sis myslela, že jsi zapomněla mobil v autě ve chvíli, kdy jsi telefonovala s Dawem :D No nevadí, probrala jsi nás dokonale :D Pak už nás vítala Praha, zavezli jsme Taziho na Spořilov a Dawe si poručil odvoz na Čerňák, takže jsme se takhle v neděli večer projížděli po Jižní spojce :D, a pak už jsme mohli jet domů i my. Kde jinde zakončit výjezd než tam kde začal – v jirčanské garáži. :o) S konstatováním, že výjezd se podařil, jsme mohli jít spát.

Zvláštní poděkování patří Alence za bezpečnou dopravu :o). Samozřejmě děkujeme všem fanouškům, kteří jeli do Varů podpořit červenobílou družinu.

Klady výjezdu: Nevyčerpatelné poznámky made in Dawe a samozřejmě výhra ( pro mě osobně i rozhovor s Kácou a kladná odpověď na mojí prosbu o hokejku :o) ).

Zápory výjezdu: Někteří fanoušci Varů.

Maskot výjezdu: Dawe – víme proč :D
2 komentáře | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
dawe | 23.09.08 16:41
Chtěl bych jenom podotknout,že všechno co je tady napsáno je lež!Ha ha ha.
Ala | 24.09.08 16:45
Já bych chtěla podotkout, že Dawe nemá pravdu, vše co je napsáno se opravdu stalo... Když Dawe pustil nějakou hlášku, nebyla jsem občas skoro schopná řídit, jak jsem se smála:)
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.62
Počet hlasů: 8


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný