Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 84 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu SPOLEČNĚ DO PLAY OFF!!!
28.02.2010 | masakr69 | 4409x zobrazeno | Skóre: 3.1
Mobilizace červenobílých fanoušků na poslední zápasy základní části je tady! Fanklub vyzývá všechny, kteří milují sešívané barvy, pomozme hráčům v hledišti na domácích zápasech i venkovních zápasech! V době, kdy se příliš nedaří, je podpora potřeba nejvíce! Kompletní informace o celé akci i k jednotlivým zápasům naleznete v článku.

Jak všichni víme, v posledních zápasech se naší Slavii nepříliš daří. Zástupci fanklubu přemýšleli, co změnit, udělat jinak, co vylepšit… První základní věcí je otřepaná, ale až moc pravdivá fráze: držet za jeden provaz. Od toho se může odvíjet vše další. Druhá věc je maximální podpora na zbývajících utkáních. K jednotlivým utkáním naleznete informace níže, případně je sem nebo do sekce výjezdy doplníme. Je jen v našem zájmu je sledovat a společně posunout Slavii do play off, kam patří! Nechceme přece hrát play out s Kometou, Kladnem a jim podobným týmům. Třetí a neméně důležitá věc je celková propagace této dlouhodobější akce, šiřte ji proto mezi slávisty, jak jen můžete (maily, icq, facebook apod.). Všeobecně k následujícím utkáním platí tyto pravidla:
 • Každý se snaží udělat si čas, aby mohl podpořit Slavii na zápase!
 • Na zápasy chodíme výhradně v klubových barvách (pokud není uvedeno jinak), červenobílá, bílá, červená – tyto barvy musí být vidět na domácích i venkovních utkáních!
 • Bubny se na domácích zápasech minimálně do konce sezóny přesouvají dolů do sektorů směrem k megafonistům.
 • Noste na zápasy šály, vlajky (pokud máte vlastní).
 • Vlajku si lze na většině zápasů PŮJČIT u bubeníků. Pokud se k vám vlajka nedostane při rozdávání, nebojte se si o ní zažádat, ale i jí vrátit! Vlajky nejsou na doma a ve velkém počtu mají výborný efekt!
 • Fanděte na 200%! Pokud váš soused nefandí, nebojte se ho vyzvat k fandění!
 • Kdo fandit nechce, ať do kotle nechodí, v domácí hale je spousta dalších volných míst!
 • Poslouchejte pokyny megafonistů.
 • Při zvedání chorea držíme kartony i transparenty tak, aby bylo vidět, co na nich je! Obětujeme tomu celou komerční přestávku, výsledek si pak můžete prohlédnout na mnoha fotkách! Nekažte práci ostatním, co choreo tvoří. Jen při spolupráci všech lze dělat kvalitní chorea. Pokud někdo vedle Vás neví, o co jde, poučte ho.
 • Na výjezdy se hlaste co nejdříve, nejdéle do uvedeného termínu přihlašování.
 • Fanklub dotuje všechny zbylé autobusové výjezdy tak, aby cena byla co nejpříznivější, veškeré informace o výjezdech pak naleznete v sekci výjezdy.
 • Všechny zbylé výjezdy jsou vypsány a lze se na ně hlásit! K některým ještě informace doplníme.
 • Vstupenky do sektorů mimo kotel na domácí zápasy lze zakoupit v síti Sazkaticket (www.sazkaticket.cz) nebo v den utkání na pokladnách v O2 aréně.
 • Vstupenky do kotle (sektory 106 a 107) lze zakoupit buď v podnikové sběrně v sídle SAZKA, a.s., ulice K Žižkovu 851, Praha 9 (zastávka bus č. 134, 136, 177, 195 „K Žižkovu“). Otevírací dobu si lze ověřit na tel. čísle 266 12 12 12. Nebo v den utkání na pokladnách v O2 aréně.
 • Vstupenky kupujte zejména do „slávistické poloviny“ hlediště O2 arény (sektory 101 - 112).

Poslední dva výjezdy základní části! Jde o všechno!

Středa 3.3.2010, 18:10* – VÝJEZD ZLÍN

Netradiční všední den. Fanklub v případě zájmu alespoň 20ti lidí vypraví mikrobus. Pokud se mikrobus nevypraví, pojede se auty. K výjezdu se znovu váže soutěž, navíc členové FK získají levnější dopravu při dalším výjezdu do Mladé Boleslavi. Aktuální informace sledujte na hlavní stránce a v sekci výjezdy. Hlásit se lze do pondělího (1.3.) večera.
Pátek 5.3.2010, 18:10* – VÝJEZD MLADÁ BOLESLAV

Nemusí už jít o nic, ale může jít o vše! Aktuální informace v sekci výjezdy. Přihlašování až do čtvrtečního večera (4.3). V případě rozhodujícícho zápasu očekááme velký zájem o toto utkání, neváhejte s přihlášením!

* ... posunutej začátek zápasu

Ukažme červenobílou sílu společně! Bojujme společně až do posledního kola! Náš kormidelník z boje neutekl, neutíkejme z ní ani my! Jeden za všechny, všichni za Růžu!


Poznámka foto: Pavel Vrtiška, hc-slavia.cz
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.1
Počet hlasů: 20


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný