Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 54 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Informace k choreografiím nejen na derby
01.12.2009 | masakr69 | 2194x zobrazeno | Skóre: 3.5
I když patříme v pomyslném žebříčku choreografií v extralize ke špičce, stále je hodně co zlepšovat. Nejen na derby jsou fanklubem připravována menší či větší, jednodušší či složitější chorea. Jak být ještě lepší a jak k tomu může dopomoc každý se dočtete v článku.

Všeobecně při choreografiích platí následující pravidla (pokud není v tu chvíli řečeno něco jiného):
  1. Kartoniáda -  kartóny rozložit do celé velikosti, zvedat je vodorovně nad hlavu, nehýbat s nimi, v žádném případě nepřesouvat ze sedačky na sedačku, po vyzvání složit a poslat k bubeníkům, megafonistům, případně je odevzdat lidem, kteří je vybírají. V žádném případě je nemuchlat, netrhat, neskládat. Slepování papírů stojí čas i práci, samotné papíry a lepenky také nejsou zadarmo.
  2. Transparenty – držet co nejvíce napnuté do délky, nekoukat pod nimi co na nich je(buď to vidíte na kostce nebo to později uvidíte na mnoha fotkách), pokud jsou větších rozměrů, nebojte se na chvíli si stoupnout na sedačku, tak aby nápis opravdu vynikl.
  3. Velké plachty – ve většině případů se rolují ze spodních řad, vytahovat a rolovat pomalu, tak aby se nemohly roztrhnout.
  4. Balónky – aby měly opravdu efekt, musí mít každý alespoň dva dobře nafouknuté, stále se zdá, že s nimi neumíme pracovat. Na derby bude další příležitost se zlepšit.  Balónků je vždy dostatek a tak jako kartoniády jsou rozdávány tak, aby vytvořili určitý tvar nebo obrazec.
Jelikož choreografie jsou nejen časově, ale i finančně nákladné má fanklub v plánu v nejbližší době vydat první série triček a samolepek, ze kterých bude výtěžek věnován právě na financování choreografií. Doufáme, že touto cestou nás podpoříte! Informace o tričkách a samolepkách naleznete později zde na webu.
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.5
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný