Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 123 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Klubový zprávy Hráči rozdávali podpisy v ZOO, fanoušci vyrazili i za lvem Maxem
01.09.2009 | Marťas | 2234x zobrazeno
Na poslední prázdninový den byl pro fanoušky sešívaných připraven malý dárek. Kdo přišel do pražské zoologické zahrady v dresu, čepici nebo šále, měl vstup zdarma, aby se mohl podívat na komentované krmení slávistického maskota – lva Maxe nebo získat podpisy některých hráčů „A“ týmu.

V poslední srpnový den se konala autogramiáda v pražské ZOO. Své podpisy tam rozdával čtveřice hráčů Michal Vondrka, Josef Beránek a obránci Karol Sloboda s Tomášem Žižkou. Pro všechny příchozí v červenobílých barvách byl do ZOO vstup zdarma. Mohli tak navštívit lva Maxe, kterého HC Slavia adoptovala a má ho i ve znaku.

Celé odpoledne začalo ve dvě hodiny krmením lva Maxe. Slávistický lev dostal půlku beránka a celé krmení bylo doplněno komentovaným programem. Nejen červenobílí příznivci se tak mohli dozvědět to, co má Max nejradši, jak žijí lvi Maxovi podobní ve volné přírodě a spoustu dalšího. Zájem o krmení byl tak velký, že kdo na něj přišel pozdě, tak hledal jen těžko místo, ze kterého by dobře viděl.

Tím ale Lví den s HC Slavia Praha v ZOO neskončil. Ve vzdělávacím centru ZOO Praha se od tří hodin konala autogramiáda některých hráčů. Podepisovala se tam čtveřice ve složení kapitán Josef Beránek, Michal Vondrka, Karol Sloboda a Tomáš Žižka. Hráči byli připraveni nejen rozdávat autogramy, ale i popovídat si s každým z příznivců červenobílého klubu. „Fanoušci nám spíš přáli hodně štěstí do nadcházející sezóny. Na nějaké delší rozhovory ani nebyl čas, protože tu byla spousta lidí,“ zmínil se po autogramiádě Michal Vondrka.

Přišlo ale i na neočekávané momenty. Třeba Michal Vondrka dostal nabídku na to, aby si po autogramiádě šel prohlédnout zázemí velkých želv, což ho evidentně potěšilo. „Malou želvu jsem měl doma a teď je u našich, takže k želvám mám vztah,“ prozradil. Celá čtveřice hráčů si na závěr projela celou ZOO výletním vláčkem.

Poznámka: další informace, fotografie a rozhovor najdete na www.snajdrmartin.wz.cz
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Klubový zprávy

Nejčtenější článek z kategorie Klubový zprávy:
Letecký zájezd do Linköpingu.

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný