Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 52 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Oznámení: Opět jsou mezi námi zlodějové a prasata!
08.01.2009 | Masakr | 2233x zobrazeno | Skóre: 4.68
Nechtěl jsem užívat taková slova, ale jinak už se to nazvat nedá!

Budu se už opakovat, ale opakování je matka moudrosti a pro některé z NÁS stále neplatí. Stejně jako vloni, kdy se nechalo vyrobit 60ks vlajek a po sezoně zbylo něco pod 20ks, stejně jako se to děje na fotbale, tak i letos u nás na hokeji vlajky opět začínají mizet! Jinak než zlodějinou a prasárnou se to nazvat nedá! Po 5 domácích zápasech vlajky zmizeli 4, to se nezdá jako závratný počet, ale zkuste si to spočítat, na konci sezony by jich zbylo jako vloni, což je ostudné!

Takže znovu. Vlajky ve větším počtu tvoří pěkný efekt, hezky vypadají a je to už nedílná součást našeho fandění. V žádném případě neslouží do Vašich obýváků a jiných prostor! Vlajky jsou vyráběny z peněz, která jste Vy zaplatili jako členské příspěvky, tedy Vaše peníze. Chránit si je v podobě vlajek může každý z vás! Stačí se po každém zápase rozhlížet, jestli jí někdo neodnáší domů, necpe do kapsy apod. Pokud něco takového zjistíte, buď to okamžitě nahlaště u bubnů nebo megafonu nebo jednejte sami! Lidé, co kradou vlajky mezi námi nemají co dělat! Vlajky jsou určeny výhradně do kotle, tedy sektorů fanklubu (106,107). Každý zápas si je před zápasem můžete u bubeníků půjčit a po zápase vrátit.

A protože mně i ostatním lidem, co se o vlajky starají došla trpělivost přistupujeme k následujícím krokům. Pokud někoho přistihneme při odnášení, nepodmíněně bude vyloučen z fanklubu a uveřejněn i zde na stránkách. A pokud budeme nuceni, jsme domluveni s ochrankou, která nám poskytne videozáznamy jako důkazy. Neradi k těmto krokům přistupujeme, ale jak je vidět po dobrém to nejde.

Samozřejmě stále je tu možnost anonymně vlajku vrátit, to můžete taktéž k bubeníkům a nikdo nic nepozná. Jde nám všem přece o Slavii, proto je opravdu škoda, že k takovým věcem mezi námi dochází. Doufám proto, že až vlajky spočítáme po derby, budou ve stejném počtu, ne-li větším než teď.
2 komentáře | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
Vitja | 08.01.09 15:49
Máš pravdu, nejde to jinak nazvat. Jen do nich...
savabarx | 15.05.10 20:36

 

ноябре [www.ibiza-mp3.ru] обзор [dcforex.ru]

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.68
Počet hlasů: 16


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný