Do Karlových Varů nejen za halu?ky
29.01.2013
admin
1976

Píše se neděle 27.1.2013 a my se opět chystáme na jeden z výjezdů za podporou našich kluků, tentokrát do Karlových Varu. Jak je tomu u víkendových venkovních zápasů zvykem, scházíme se v Edenu u? ve 12:00, jeliko? první buly bude v Karlovarské KV aréně vhozeno u? v 15:30. Člověk by si řekl, ?e vzhledem k tomuto krásnému času a tudí? i brzkému návratu vyrazí za podporou našeho milovaného klubu dost lidí. Opak je ale pravdou…

Vzhledem k tomu, ?e kluci letos hrají velice dobře, by mělo jezdit více lidí, ne? nás jelo dnes, to se ale ovšem neděje. Ale i přes to vyrá?íme ve 12:30 z Edenu v počtu 19 lidí mikrobusem na ,,Západ“. Cestou se překvapivě nekonzumují alkoholické nápoje, jen občas uličkou zavoní čaj s rumem, ovšem ani to neubírá na zábavě a dobré náladě. Přibli?ně na půli cesty náš ,,lodivod“ Sandokan zastavuje na benzínce, kterou nazýváme po plastových figurkách ,, U Trpaslíků“, kde se zdr?íme pár minut a pokračujeme dál směr lázeňské město.
Do Varů dorá?íme kolem 14:45 a jdeme zajistit vstupenky pro ostatní členy výjezdu. Do sektoru, kde je ještě přibli?ně 15 dalších slávistů, se dostáváme přibli?ně 10 minut před začátkem zápasu, a pak u? si jen nerušeně u?íváme zápasu, během kterého se konzumují i mezi našimi fanynkami velice oblíbené halušky. Bohu?el hned v první minutě jdeme do oslabení, které Karlovarští záhy potrestají. No nic, jdeme dál. V sektoru se i přes nízký počet fanoušků fandí velice slušně. Během zápasu se rozjí?dí i velice oblíbený pokřik hráčů ,,pojďme do boje“, který je opět velice slyšet. Co se týče hokeje, naši hráči předvedli bojovný výkon, ovšem nepovedlo se jim vsítit ani jeden gól, na rozdíl od energetiků, kteří ještě v našem power-play vsítili druhý a skóre uzavírající gól.
I přesto klukům poděkujeme a oceníme jejich výkon tradiční děkovačkou. Poté se sbalíme a opouštíme sektor. Máme namířeno k autobusu hráčů, kde si ještě vyslechneme pár jízlivých nará?ek z řad domácích fanoušků, popovídáme si s hráči, zamáváme jim a pomalu se přesouváme s našemu příliš vyhřátému mikrobusu. Z Karlových Varů vyrá?íme přibli?ně kolem 18:30. Ani po prohraném zápase neztrácíme elán, velmi se bavíme díky vyprávění vtipů a do Prahy na Dejvickou dorá?íme kolem 20:00! A to hlavně díky tomu, ?e z Karlových Varů jsme jeli bez přestávky!

Počet diváků celkem: 3723

Počet hostů: cca 40, po hale cca 15

Klady výjezdu: Fandilo se celou dobu, cestou zpět se nemuselo stavět, veselá nálada i po prohře.

Mínusy výjezdu: I přes dobrý čas zahájení zápasu se nenajdou lidé, kteří by naše kluky jeli podpořit do nepříliš vzdálených Karlových Varů. Loni se nadávalo jak hrají kluci špatně a proto se prý taky nejezdilo, letos hrají skvěle, tak co je za problém je jet podpořit. Dneska byla veliká příle?itost…

Hodnocení: Fandění bylo dobré i přes nízký počet fanoušků, kluci na ledě bojovali, ala bohu?el hráči Energie byli mocným soupeřem.