Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 108 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Prosincové akce
04.12.2012 | admin | 3266x zobrazeno | Skóre: 4.8

V prosinci hraje Slavie 6 domácích utkání a navíc si klub připravil několik zajímavých akcí pro fanoušky. Více info v článku.


Všechny prosincové zápasy až na jeden se hrají u nás "doma", v O2 areně, a i když nás všechny čeká období předvánočního shonu, měl by si na co nejvíce zápasů najít cestu každý z nás. První utkání nás čeká již dnes proti plzeňské Škodovce! Plzeň je na prvním místě extraligové tabulky a proto nás čeká jistě velmi atraktivní utkání! Hraje se od 18:15. Ve čtvrtek 6.2. hrajeme od 18:10 s Litvínovem a klub si na tento zápas připravil speciální akci - všichni převlečení za Mikuláše, anděly, nebo čerty, mají vstup zdarma! V neděli 9.12. hrajeme již od 15 hodin (!) s Brnem a netřeba zmiňovat, jak je u tohotu zápasu důležité, aby nás dorazilo co nejvíc. Ukažme Brnu, že v Praze jsme doma my! Před zápasem je také možnost navštívit Fanzónu v OC Harfa. 19. a 21.12. nás čekají zápasy s Karlovými Vary a Pardubicemi. Před zápasem s Pardubicemi bude opět připravena Fanzóna na Harfě. A hokejový prosinec vyvrcholí derby se Spartou, 30. prosince. Poslední měsíc v roce nás čeká jen jeden venkovní zápas, a tím je zápas v Liberci. Fanklub na toto utkání organizuje výjezd a hlásit se můžete v sekci výjezdy . Zapište si termíny zápasů do diářů a kalendářů a přijďte podpořit naše hráče!

Tyto zápasy budou doplněny doprovodnými akcemi pro fanoušky. Fanzóny před některými zápasy nejsou zdaleka všechno. Již zítra je možnost jít si zabruslit s hráči Slavie na ledovou plochu na střeše OC Harfa. 15. prosince je naplánovaná velká autogramiáda všech hráčů A-týmu. Bude se konat od 14 hodin v prostorách OC Hostivař. O týden později, dva dny před Štědrým dnem, tedy 22. prosince, je možnost si jít zdarma zabruslit do Edenu a to od 12 do 14 hodin. A jako bonus se zúčastní i vybraní hráči! A od 22. až do konce roku bude Eden ve vybrané termíny přístupný pro veřejné bruslení zdarma.

3 komentáře | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
7kasa7 | 05.12.12 18:19

Čus chci se zeptat na ten zejtřek proti Litvínovu.Když si vezmu například převlek čerta tak můžu normálně projít turniketama nebo musim jít k pokladně a tam my daj zadarmo nějakej lístek.Napište pls někdo.Předem díky.

korysh | 06.12.12 11:29

Lístky budou k  vyzvednutí u vchodu č. 31

dandek3 | 28.12.12 10:56

Vojto, pis prosim hraje SlaviA. SlaviE byla tusim kavarna...:-)

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.8
Počet hlasů: 5


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný