Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 74 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Expedice Zlín
28.11.2011 | nik55 | 1781x zobrazeno | Skóre: 4.5
k zápasu z 23.11.2011: PSG Berani Zlín - HC Slavia Praha 4:3n

Jelikož Vás těším pouze možností sledování klubových videií a report z výjezdu jsem doposud nepsal, odpuste mi prosím případnou sobeckost. Vždycky jsem si přál dočíst se o sobě v nějakém reportu z dosavadních výjezdů a protože jsem byl demokraticky zvolen naší posádkou napsat tento report, o mé osobě uslyšíte možná ještě vícekrát. 


Tentokráte jsem nevzal do ruky kameru, ale volant se šaltpákou a vyrazil jsem posbírat osazenstvo našeho vozu po západní části Prahy. V půl dvanácté, kdy jsme byli kompletní, jsme nabrali směr D1 a poklidné drkotavé cestě udával rytmus náš zelený Jeep, který konzumoval paliva, jako Teta alkoholu. Po degustaci kyperského piva, co vedle mě kolovalo a na zadní lavici si nevyžádalo přílišný obdiv, jak Tomáš myslel, dojeli jsme do restaurace U Devíti křížů. Zde jsme se posilnili dobrým obídkem a pivem (já samozřejmě nealko :-) ), zkontrolovali jsme kluznost čerstvého zledovatělého chodníku ( samozřejmě já, ačkoliv se mi upadnout nepodařilo, piruetu jsem si střihl, jako krasobruslař Nedvěd!), vyjeli jsme opět dál. Opravdu těsně po našem odjezdu přijela druhá posádka vozu, řízeného Mílou, vyrážejíc z Prahy zhruba hodinu a půl po nás.Nálada byla adekvátní volnému dni, spoustě alkoholu a proto cesta ubíhala opravdu svižně. Kluci pomalu ani nestačili dopít rum s kolou a už jsme míjeli ceduli označující město cviček! Bez problémů jsme zaparkovali v blízkosti stadionu a jelikož nám zbývala půl hodina do úvodního vhazování, nezbyl čas na případné občerstvení ve zdejších hospodách. Proto se naše první skupina odebrala do sektoru. Chvilku před začátkem dorazila druhá posádka vozu. 

 

Slavia vstoupila do začátku celkem bídně, což se samozřejmě ukázalo i na počítadle u kostky - 0:2 pro domácí. My jsme se Tetou i přes nepříznivý stav snažili držet úroveň fandění na vysoké laťce, avšak kotel nás při prosbě, abychom se sjednotili v jednom chumlu za bubnem, neposlechl.

 

  První gól našich sešívaných borců byl pro nás fanoušky spíše jako z Jiříkova vidění. Puk se odrazil po nahození Jakuba Krejčíka od betonu do tyčky, do betonu a pak posléze do branky. Stav 2:1 (a Tomáš má první puchýř od bubnování).

Snížení s hráči Baťových ševců moc nezamávalo a po chvilce korigovali stav na 3:1 (a Nik má první puchýř z bubnování a Tetě jeho první puchýř praská a prý bolí)!

Tomáš Kůrka, společně se staronovou posilou Alinčem, však tento stav nechtěli vzít v potaz. A tak první zmiňovaný byl po perfektní nahrávce druhého zmiňovaného vyslán ku bráně soupeře, kde se nemýlil a trefou pod víko snížil na 2:3 (a Nik má druhý puchýř, který též praská a bolí).

Vyrovnávací gól Slavie zařídil sám kapitán Kadlec nahozením na zlínskou bránu, kde si puku všimli až za brankovou čárou, kdy na něj ukazoval nataženou paží hlavní arbitr utkání.

Fandění i přes puchýře bubeníků střídající se o jeden buben probíhá v dobrém tempu, oprašují se oblíbené chorály, které se již v domácí 02 aréně ani neobjevují.

Prodloužení gól nepřineslo a bohužel pro Slavii, nájezdy vyšly lépe pro domácí klub. Konečný stav byl tedy 4:3sn pro domácí.

 

Po hokeji jsme se vydali za hráči, kde Babička pozdravila nového kustoda, poškádlila staršího kustoda a poté se domáhala vpuštění do sprch hráčů, že jakožto lékařský dozor má právo použít žínky a umýt hokejistům jejich zdatná záda!

Jisté pochybnosti o znalosti své osoby vznesl Jan Alinč, kterého jsme všichni pozdravili "Dobrý den", načež odpovídal, "že je tedy asi honě starej, když už ho slávisti ani nepoznají!" Po nějaké době hráči odjeli směr Praha a my též.

 

Počet fanoušků sešívaných: 11 ks

Celkový počet : 3521 ks

Počet piv : nespočet l

Spotřeba paliva: 76 l 

 

Klady: Kvalitní fandění celý zápas, kvalitní bubnování a vedení kotle Nikem a Tetou. Obecně celý výjezd se díky složení obou posádek povedl na výbornou. Mezi klady se dají také považovat zdejší ceny za pochutiny prodávané na stadionu. Teta, který si kupoval čaj a párek v rohlíku nemohl prodavačce uvěřit, že má zaplatit pouhých 25Kč.  

 

Zápory: Teta byl velmi blízko ke zjištění snad již Nerudovské otázky, zda-li má Béďa Köhler řasenku. Jisté dvě mladé slečny mu za výměnu jména na FB dokonce slíbily fotografii se známým řasenkářem. Bohužel z toho nic nevzešlo a proto jsme se k pravdě nepřiblížili.   

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.5
Počet hlasů: 8


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný