Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 118 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Ostudné výjezdové počty
10.04.2010 | homer | 3543x zobrazeno | Skóre: 3.75

Po dnešním utkání ve Vítkovicích jsem se rozhodl že napíšu článek o našich počtech na venkovních utání...  Dnes byli stížnosti že nás ochranka vyhnala do rohu sektoru... Jistě,na lístcích jsme mohli mít něco jiného,ale řešilo by se to kdyby nás vyrazilo třeba 200??? na nejdůležitější zápas sezony? Na ten který mohl být poslední? Proč se lidé nejsou schopni sebrat a vyrazit? Navíc byla cena nastolena Fanklubem velmi slušně!!! 100,- pro člena a 200,- pro nečlena za cestu přes celou republiku se vám zdá moc? Ale pojdmě po stopách jednotlivých zápasů v Zákl.části.

 


Karlovy Vary - Hned jako první výjezd k mistrům kterým my jsme padli ve finále... Jede jeden autobus... Ostuda!!! Není to daleko a co víc si přát od 2.kola jiného než souboj mistra s vícemistrem???  Náš druhý výjezd do Ruska byl sice o trochu početnější, ale ne o moc...

 

České Budějovice - Ani na jeden zápas se nás nesešlo mnoho a přitom zejména v Č.B. panuje přátelská atmosféra, pěkný stadion... Jistě po druhém zápase tam proběhli menší strkanice,ale to nikdo nemohl tušit,takže se na to vymlouvat nelze.... A o nic hrozného nešlo...

 

Kladno - Tak tenhle výjezd by měl být snad pro každého slávistu povinností!!! Sice nejde o žádnou moderní arénu, ale je to kousek a tak náš z poloviny naplněný sektor v obou případech je k smíchu...

 

Vítkovice - Tady by se jistá tolerance pochopit dala... Je to daleko,moc lidí se tam nepožene na ,,zbytečnou" základní část... Ale první zápas se tam hrál v neděli od 15:00, ideální den a čas, proč nás jelo tak málo???

 

Liberec - První zápas v Liberci se bohužel hrál ve stejný čas jako zápas Evropské Ligy ve fotbale mezi SKS a francouzkým Lille... Zřejmě proto tak nízké číslo, ale druhý zápas byl o něčem jiném a tam je na místě pochvala, plný sektor a domácí prostředí!!!

 

Třinec - Podobný případ jako Vítkovice. Výjezd skoro do Polska jistě nějaký ten peníz stojí, ale aby jsme tam utvářeli kotel o 15ti lidech?...

 

Litvínov - Na tento výjezd jedeme dvakrát pouze mikrobusem. Je to škoda a chyba těch co nejedou, zase taková dálka to pánové a dámy není ne???

 

Sparta - O tomhle zápase ani nejde psát jako o výjezdu a proto plný sektor považuji za samožřejmý!!! Kam jinám vyrazit než na půdu odvěkého rivala? Žádné cestování,parádní atmosféra z obou táborů... Derby by prostě měl navštívit každý se sešívaným srdcem!!!

 

Plzen - Sem bohužel také nejsou počty nijak závratné... Jednou jeden, podruhé dva autobusy, ale to na horké plzenské půdě nestačí!!! Co lidi odrází od výjezdu do města piva? Agresivní fans? Neblázněte, PČr tam je vždy a táhne nás od busu a pak i k busu... Dálka? Asi těžko, jeden z nejkratších výjezdů!

 

Brno - Zde kotel plníme poprvé velmi slušně, ale podruhé díky debilnímu termínu (23.12.) bohužel ne tak jako v prvním případě...

 

Pardubice - Dvakrát našlapaný sektor, se super pochodem od nádraží až na stadion, takhle by to mělo vypadat všude a ne jen u perníkářů!!!

 

Zlín - Opět výjezd na Moravu, tudíž situace srovnatélná s Třincem a Vítkami, ale neříkejte mi že neni možné aby se alespon 35 lidí nesebralo a nejelo do Zlína??? Cesta neni tak dlouhá a návrat je v rozhodně lepších hodinách než když se pojede vlakem!!!

 

Mladá Bolesla - Poprvé plníme kotel do posledního místa.... Super? Ne, to jen protože byl výjezd zadarmo, opravdu by jste neměli 80,- kdyby náhodou fanklub neudělal tuto akci? Na druhý zápas o poznání slabší, možná proto že se na autobus vybíralo ohromných 80kč...

 

Tímto nekritizuju všechny, vím že nejde stíhat všech 52 zápasů , ale minimálně 10-15 výjezdů by mohl absolvovat každý, neříkejte že ne...

11 komentářů | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
masakr69 | 10.04.10 13:12

V hodně věcech souhlas. Nesouhlas s prvnim výjezdem do KV, kdy se nás tam sešlo nějakejch 75, což kdyby se sešlo vždy a všude tak je to v poho. Zas na druhou stranu nová aréna, za dva roky s nima ve finále... Nej bylo v Liberci a Pardubicích, o tom žádná. PO nevyšli i díky soupeřům a termínům. Jak vcelku vycházeli termíny při základní části, tak teď prostě ne. Navíc ceny za dopravu byli ve většině případů víc než příznivé! Nejsme cestovka, klub nám toho moc nedá a nějak vyjít musíme. Mě spíš zaráží celkový nezájem, chorea, výjedzy a vůbec vše kolem. Poslední dobou kolem toho všeho dře pár lidí a je k zamyšlení, jak to dělat dál, ale tímto způsobem nemám chuť. A to bude valná hromada, kde se nás zase sejde 40...  Můj návrh je sejít se aktivní lidi, co budou chtít být aktivní i na příští sezónu|(fandění, domácí, venkovní zápasy, choreo, nápady..) a prostě si říct co a jak. Dál to takhle nejde.

druss | 10.04.10 16:59

Podpis pod masakra - 1. Vary výbornej výjezd, na to, že to byl začátek září a tim pádem značně nehokejový počasí byl počet lidí super! Zbytek opravdu ostuda. Se schůzkou souhlasim, ale udělal bych jí co nejdřív, dokud maji lidi ještě hokej v sobě.

homer | 10.04.10 19:10

Já nechtěl schazovat výjezd jako samotný,ale první výjezd zvlášt k obhájci titulu, by si zasloužil alespon 100 lidí.. A schůzka je dobrý nápad.

Teriii | 10.04.10 19:49

Tak na jednu stranu taky souhlas, na druhou je pro některý lidi těžký skloubit hokeje se školou/zaměstnáním, navíc pro studenty i finančně...ale každopádně bychom se měli zamyslet, letos nás moc nejezdilo, ačkoliv se našli i tací, kteří byli téměř všude...jsem taky pro schůzku a domluvit se, co dál...na výjezdy lidi nedonutíme, Masakr a Majk se snaží ceny nastavit co nejpříznivěji, i přesto lidí moc nejezdí, což je škoda, prtž kdo byl v Libe a Pcích, kde jsme si utvořili doomácí atmosféru, tak rozhodně nemohl litovat...na druhou stranu, kde chceme brát výjezdníky, když jezdí stále ti samí a podle situace na domácích zápasech, kdy kotel taky neplní svoji funkci, ačkoliv je plný, jelikož plno lidí je tam jen kvůli ceně lístku a za celý zápas nezatleská a neotevře pusu, je to těžký...a rozhodně jsem pro, aby se na schůzce řešily chorea a účast aktivních fans na nich, nejen z důvodu toho, že chorea vytváří už dlouhodobě stejná skupina lidí (samozřejmě plus někteří ochotní fans), tudíž výhoda nových lidí je i v nových nápadech (ne že by jich měl choreo team málo, ale osvěžení se vždy hodí :-)), ale i kvůli tomu, že to ty určitý lidi někdy dost vyčerpává...čím víc lidí, tím rychlejší práce a hlavně se může pak kreslit víc věcí...:-)

aivals | 10.04.10 23:00

JJ souhlas...Mrzí mě to co se děje...Na choreo bych šel... i kámoš...na pár výjezdech jsem tuhle sezonu byl a příští chci určitě víc výjezdů ,ale samořejmě co mi to šrajtovle dovolí...Počty kolem výjezdů je to těžký s tím něco dělat káždej si musí říct jestli to má v srdci nebo ne...,ale samozřejmě ,když to není Třinec ,tak by lidí mělo lidí jet hodně...ten kotelu nás mě sere taky fakt některý lidi tam chodí jen ,že to maj za 100...

Karlos | 11.04.10 12:46

Plně souhlasím s Masakrem, Drussem a Teriii, na výjezdy jezdí stále stejná skupinka (stačí se podívat na kilometrovník), stejně tak je to i s choreem, navíc je skutečně těžký skloubit práci a výjezdy (hlavně v PO, kdy se hraje 2x po sobě venku), někdy to prostě nejde a pak je třeba se rozhodnout co je přednější, jestli práce a nebo podpora hráčů v hledišti. Se schůzkou samozřejmě souhlasím.

strnad79 | 11.04.10 19:20

Zdravím všechny, ikdyž vás znám jenom od pohledu. Plně vás podporuji ve všem co děláte. Zatím pouze myšlenkově. Koukal jsem, že jste posílali mail s prosbou o pomoc. Lidičky, proč tam rovnou nenapíšete, potřebujeme pomoci s tím či oním. S něčím bych třeba pomoci mohl, s něčím zase asi ne. Na rovinu, s kreslením asi nepomůžu (kreslení jsem měl na ZŠ nejlépe za 3), ale jestli potřebujete pomoci s lepením, nošením atd. nemám problém. Vše je samozřejmě odvislé od časové náročnosti. Na x výjezdech jsem byl, na některých soukromě, na jiných busem s vámi. V pátek se bohužel nabízelo, že se může jednat o poslední zápas. Proto jsem ani minutu neváhal se přihlásit, že nás přijelo asi 40, je bohužel smutné, ale co naděláme. Stále to zato - i když ty ostraváci jsou fakt jelita.

Slavii zdar a v příštím ročníku všem čus

masakr69 | 11.04.10 19:50

to strnad: bohuzel konkretne to psat nelze - z hlediska bezpecnosti i prekvapeni. a nejedna se primo o kresleni, ale spis vybarvovani apod... pokud bude schuzka, urco prijd

jitka | 14.04.10 19:07

Skoro ve všech věcech souhlas - s tím fanděním je bohužel problém už i doma - je sice krásný, že do kotle jsou levné lístky a tím je relativně naplněný, ale bohužel výsledek je ten, že polovina lidí nefandí a skoro na každém zápase jsme svědkem toho, že přijde pár lidí, kteří "nevědí, která bije", dožadují se místa podle lístku a diví se, že se stojí. Nevím, jestli nebyla nakonec lepší ta varianta, kdy v kotli byli opravdu jen fan-klubáci (+ jejich známí) a fandilo se 100%.

Daniczek | 18.04.10 14:08

Nebojte od fanoušku jako ste vy se stejně žádné vyprodané sektory hostů nečekají (samo sebou kromě derby).V základní sezoně budiž ale v Play off? to i na 2.ligu do kolína jelo víc Kutnohoráků než slávistů do Vítkovic nebo do Zlína.:D:D.

druss | 18.04.10 15:07

-> Jitka: Bohužel - když byl kotel jen pro fanklubáky tak se rozhodně nefandilo na 100%. Spousta lidí využila toho, že mají dost místa a posedali si po krajích a dole a nefandili vůbec. A další část přišla jen na Spartu, Pardubice a pár dalších zápasů, protože se jim i tak členství vyplatilo. Jen to špatné se většinou brzy zapomíná...

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.75
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný