Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 95 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů První zápas sezony
23.09.2008 | druss | 1688x zobrazeno
k zápasu z 09.09.2008: ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha 2:3
Těžko říct zda to bylo letním počasím, cenou výjezdu nebo tím, že se hrálo v úterý, ale na první výjezd sezóny se přihlásilo jen pár lidí a tak se musel po zrušení autobusu dopravit do Budějovic každý sám. Cesta utekla celkem v pohodě a nadšení z toho že zase začíná ligovej kolotoč přebilo i neskutečný vedro a kolony za Prahou. Vzhledem k tomu, že výdej lístků byl tentokrát na mě, zabivakoval jsem se po příjezdu mezi tréninkovou a hlavní halou a čekal na ostatní.
Půl hodiny před zápasem nás bylo 17 a já se vydal s Karlem pro lístky. Na sekretariátu se zřejmě cosi slavilo a při přebírání lístků jsme vyslechli od značně zmoženýho kravaťáka, že „sem nemělo ani smysl jezdit“ a „že jsou rádi že jsme jim přivezli body“ apod. Škoda, že jsme s ním nemohli mluvit i po zápase... :) Jak už většina lidí věděla, nepřímo úměrně ke zvýšené ceně lístku se snížila kapacita našeho sektoru, a to na nějakých 57 lidí. Což sice v úterý stačilo, ale radši nedomýšlet jak by to vypadalo třeba při play-off. :( Během první třetiny dorazilo sólo ještě dalších 5 lidí, takže vzhledem k podmínkám byl výslednej počet 22 lidí lepší než asi všichni čekali. Ačkoliv jsme po první třetině o 2 góly prohrávali, fandila asi polovina z nás celej zápas – za to patří největší dík Fráňovi, kterej odtáhnul asi 90% všech pokřiků a ještě se ujal bubnu. I když nutno uznat, že víc slyšet jsme mohli být maximálně ve chvílích kdy domácí kotel na chvíli ztichnul. O přestávce jsem se Karlem účastnil soutěže ve štafetovym valení pivního sudu po ledě. Za soupeře z řad Motorfans přišli Kubík a Ondra. Přesně podle předzávodních prognóz jsem v půlce hřiště přebíral sud z prvního místa a namísto pohodovýho finiše jsem za čáru doklouzal po břiše v závěsu za sudem. Na druhém místě, samozřejmě. Motorákům ale patří velkej dík, protože nám přímo na ledě předali jeden z dvou 5l soudků Budvaru. A o ten jsme se ještě do konce zápasu postarali. Takže ještě jednou díky!

Po zápase proběhla i (teď už se snad dá říct tradiční) děkovačka. Tentokrát podle přání Beryho z valný hromady ihned po zápase. Ačkoliv nevim jestli to vůbec někdo z nich věděl a kdyby si na led nesednul jako první Červus koukali jsme tam na sebe jak trubky. A i přesto, že s Motorem nejsme nijak na nože letělo po hráčích pár piv. Děkovačka tedy proběhla ve značně zrychlený verzi. :) Podle vyjádření Pepy po zápase jim to ale právě takhle vyhovuje a do a z kabin se jim venku nechce. No uvidíme na vypjatějších zápasech...
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný