Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Náv?tevnost

Právě je 87 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Členské příspěvky | Průkazky | Akce a soutěže | Výroční zprávy

Členské příspěvky

Členské příspěvky se platí vždy na jednu sezónu. Od sezóny 2016/2017 jsou dva typy členských příspěvků: pro deti do 15 let 200 Kč a pro dospělé 400 Kč. Členský příspěvek lze zaplatit na účet č. 2500416810/2010 (FIO banka) těmito způsoby:
  • vkladem hotovosti na účet na pobočce banky
  • složenkou typu A prostřednictvím České pošty
  • bezhotovostním převodem z jiného bankovního účtu
Aby bylo možné platbu rozpoznat, je nutné při platbě uvést jako variabilní symbol členské číslo ve fanklubu, které zůstává členům z předchozích sezón. Pro snadnější spárování platby doporučujeme rovněž uvést jméno a příjmení do poznámky pro příjemce. Pokud platíte příspěvek na jinou jako probíhající sezonu, do poznámky pro příjemce uveďte taky danou sezonu.
Uschovejte si pokladní doklad (ústřižek od složenky, výpis z účtu) aby v případě vzniku nesrovnalostí bylo možné platbu rozpoznat.

Pozn.: Při přihlašování do fanklubu, kdy členské číslo ještě není přiděleno, se jako variabilní symbol uvede datum narození ve formátu DDMMRRRR (den dvoumístně, měsíc dvoumístně, rok čtyřmístně; např. datu narození 1.1.1980 odpovídá variabilní symbol 01011980).

Členský příspěvek lze uhradit také při některém z domácích zápasů osobně u bubeníků, tak i při koupi permanentní vstupenky u slečny Mickové.

Průkazky

Členové fanklubu mají možnost nechat si vyhotovit členskou průkazku. Každou sezónu se vyhotovují nové průkazky. Náklady na vyhotovení průkazek jsou zahrnuty v členském příspěvku. Průkazka není každému členovi vyrobena automaticky, ale pouze na vyžádání. O průkazku lze zažádat na e-mailové adrese fanklub@sesivani.com. V e-mailové zprávě uveďte členské číslo, příjmení a jméno.

Seznam objednaných průkazek

Vyhotovenou průkazku si můžete vyzvednout osobně při některém z domácích zápasů u bubeníků. S ohledem na skutečnost, že u členů fanklubu se předpokládá účast na domácích zápasech Slavie a tedy možnost osobního převzetí průkazky, budou průkazky distribuovány pouze tímto způsobem a nebudou zasílány poštou. Pokud chcete průkazku zaslat poštou, zašlete objednávku s ofrankovanou obálkou s adresou na fanklub.

Objednat

Akce a soutěže


Výroční zprávy